Neurostacja

DLA BIZNESU

FIRMY

 Efektywność i rozwój osobisty

– szkolenie pętla motywacji „ Maximus”

– zarządzanie emocjami, zarządzanie stresem „Negocjator”

– szkolenie techniki autoprezentacji „ Rozdanie Oscarów”

–  szkolenie umawianie spotkania biznesowego „ Jesteś Bogiem”

– szkolenie budowanie wizerunku  „Miss Agent”

 Kreatywność i rozwój innowacyjności

– szkolenie kreatywność w biznesie „Pieniądze to nie wszystko”

– szkolenie wspieranie indywidualności ”Piękny umysł”

Przywództwo i rozwój motywacji

– warsztat pętla motywacji „Cokolwiek umysł”

– warsztat zarządzanie, przywództwo i motywacja ”Avatar”

Talenty

– Qtalent

– warsztat  talenty neuronalne

ADMINISTRACJA

– projekty treningowe adresowane do pracowników organów centralnych

– projekty szkoleniowe wykorzystujące nowoczesne protokoły treningowe

– usługi doradcze związane z planowaniem i realizacją projektów szkoleniowych opartych o neuroedukację

Franczyza

– Warsztaty terapeutyczne

– Najczęściej zadawane pytania

Specjalizujemy się w treningach pamięci i koncentracji dzieci i osób dorosłych. Nasz zespół składa się z utalentowanych specjalistów, nasi Trenerzy osobiści, couche, psychologowie i psychoterapeuci, poza indywidualną pracą z ludźmi zajmują się też często pracą z grupami. Ponadto jesteśmy Partnerem Biomed Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii od 2007 roku.

PIGUŁKA WIEDZY – MAIND FITNESS czyli jak skrócić drogę od nauki do praktyki

Nasz system nerwowy jest bardzo plastyczny i jego podstawową funkcją jest uczenie się. Program treningu neurofeedback wykorzystuje naturalny dla ludzi proces uczenia się który zachodzi niemal bez przerwy i przeciętny człowiek nie jest w pełni tego świadom. Stosując przełomową technologię neurofeedback otworzysz się na uczenie się naturalnego i swobodnego korzystania z tych umiejętności, tym samym dramatycznie zwiększając ich skuteczność. Ponadto Coaching skutecznie podniesie dotychczas posiadane umiejętności oraz aktywuje takie pola jak:

– Metody pozwalające na skuteczne zarządzanie swoimi emocjami, wykorzystywanie ich potencjału oraz zmianę w sytuacjach, w których sprawiały Ci dotąd problem – tak, abyś to Ty zarządzał swoimi emocjami, a nie Twoje emocje Tobą!

– Model dobrego słuchacza, którego zastosowanie sprawi, że będziesz uznawany za świetnego i zaangażowanego rozmówcę

– Techniki budowania dobrego kontaktu z ludźmi i wzmacniania z nimi kontaktu. Wszystko to drastycznie zwiększy jakość Twoich relacji z ludźmi, zarówno przypadkowymi, jak i tymi, którzy są Ci najbliżsi.

– Zachowania, nawyki i przekonania w swoim życiu, skutecznie i trwale, oraz na jakiej zmianie skupić się w poszczególnych sytuacjach – tak, by osiągnąć największą skuteczność najmniejszym nakładem czasu i energii.

– Precyzyjne planowanie, skuteczniejsze wykorzystywania swojego czasu, skupienia na celach lub, w zależności od potrzeby, uzyskania chwili wytchnienia dzięki zarządzaniu swoimi liniami czasu.

 

Dołącz do naszych zadowolonych ambasadorów:

MICROSOFT Polska – stała współpraca. Cykl szkoleń i warsztatów dla osób zarządzających współpracą i komunikacją z partnerami w Microsoft Polska.

POCZTA POLSKA – szkolenia z zakresu zmiany.

TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A. –Kompleksowy program medyczny. Warsztaty wdrożeniowe dla kierowników. Konsultacje dla dyrektorów i indywidualne projekty coachingowe.
URZĄD SŁUŻBY CYWILNEJ – szkolenie dyrektorów generalnych w zakresie komunikacji i rozwiązywania konfliktów.

PTK CENTERTEL – szkolenia dla działów BAKS i BKK. Szkolenia dla Service Desk z zakresu radzenia sobie z obiekcjami i presją psychologiczną oraz komunikacji wewnętrznej w firmie.

AVIVA – szkolenia dla dyrektorów regionalnych w zakresie zarządzania i procesów komunikowania się w grupie „Przebiśnieg”.

NATIONALE-NEDERLANDEN – szkolenie dla agentów ubezpieczeniowych z technik sprzedaży ubezpieczeń oraz trenerów wewnętrznych w zakresie technik prowadzenia spotkań grup szkoleniowych i zarządzających.

ALLIANZ – szkolenie agentów ubezpieczeniowych w zakresie technik sprzedaży ubezpieczeń.

TCHIBO – szkolenie dla menedżerów w zakresie pracy zespołowej.